Ludowe pochodzenie biżuterii

Jedna z pieśni ludowych, ale nie tak znana, mówi o znaku w kształcie serca na palcu. Po rozstaniu z ukochaną, chłopak zdjął pierścionek z palca i zobaczył ślad w kształcie serca, który pozostawił wewnętrzny grawerunek. Znak ten miał mu przypominać o jego miłości do pięknej dziewczyny. Ludowa opowieść stała się inspiracją do tworzenia "ukrytych przekazów" poprzez biżuterię. Pierścionek z serduszkiem może stać się symbolem miłości, czułości i romantyzmu. Kiedy ukochanej osoby nie ma w pobliżu, może być stałym przypomnieniem dobrych czasów.

Biżuteryjne serce - różne miłości, różne obrączki

Biżuteria z szafirami, granatami, brylantami, rubinami, cyrkoniami, ametystami przyprawi o drżenie czułe dusze wszystkich kobiet. A pierścionek na palcu eleganckiej dłoni może wypełnić życie jego właścicielki radością.

Dlaczego, możecie zapytać. Odpowiedź jest prosta: pierścionek z sercem będzie wymownym i przekonującym dowodem uczuć ukochanego mężczyzny.

W katalogu zgromadzono wspaniałą biżuterię, która umiejętnie doprowadzona do kształtu serca doświadczonych mistrzów rąk. Wykonana inkrustacja kamieniami szlachetnymi lub półszlachetnymi. A wybór kamienia na tym lub innym kawałku jest uważany za symboliczny:

  • szafir - amulet niewinności, czystości duchowej z magicznymi właściwościami kamienia: kontrolowanie popędu miłosnego osoby, zdobywanie pewności siebie, pomoc w nawiązywaniu relacji z bliskimi;
  • granat - kumulator pozytywnej energii: dodaje uroku, który sprawi, że kobieta, którą kochasz, zareaguje z uczuciem;
  • Ametyst jest jednym z najsilniejszych talizmanów, zdolnym do przyciągania miłości do życia. Według starożytnych sumeryjskich wierzeń, podarowanie ukochanej osobie prezentu w postaci ametystu wynagrodzi wzajemność;
  • Diament jest królem wśród dworu entourage: Tutaj mówimy o wysokiej i jasne, czyste i bogate uczucia, co jest potwierdzone przez wykwintne prezent w postaci pierścienia z sercami diamentów.

Nie musisz się martwić, że biżuteria ze złotym serduszkiem wyjdzie z mody i będzie nieistotna. Obrączki z sercem mają piękny, stylowy i modny wygląd bez względu na to, ile lat temu zostały wykonane. Nosząc ten stylowy dodatek na palcu, będziesz wyróżniać się na tle innych i zostaniesz uznana za kreatywną, niekonwencjonalną i wyrafinowaną.

Podaruj dar swojego serca - wykwintną biżuterię

Jakimi słowami mówią do siebie zakochani?

Co możesz usłyszeć od swojej ukochanej osoby?

"Jesteś moim sercem!", "Zawsze będziesz w moim sercu", "Moje serce należy tylko do Ciebie"... takich słów jest dziesiątki, bo tylko serce jest uważane za symbol szczerej miłości, głębokich uczuć przywiązania, magicznej czułości.

Chcesz opowiedzieć o swoich uczuciach, przypomnieć o nich i sprawić przyjemność swojej ukochanej kobiecie?

Biżuteria z metalu szlachetnego - pierścionek z sercem staje się wyrazem Twoich uczuć i ich oczywistym potwierdzeniem.

Złoty pierścionek z serduszkiem jest najczęściej kupowanym elementem biżuterii w każdym czasie. Ta biżuteria nie będzie tolerować podpowiedzi, intryg, nieporozumień i gier. Jeśli kochasz z całego serca i duszy, powiedz to szczerze! Prezent w postaci pierścionka z sercem może stopić lód w sercach nawet najbardziej nieprzystępnych przedstawicieli pięknej połowy ludzkości. Więcej na: http://zlota-obraczka.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz