Każdy, kto zaplanował ślub, powie Ci, że jest wiele do przemyślenia, niezależnie od pory roku, w której ma się on odbyć. Jeśli jednak przygotowania do ślubu, a nawet sam wielki dzień odbywają się w samym środku epidemii wirusa Corona, możesz zastanawiać się, co zrobić, aby się przygotować (jeśli to w ogóle możliwe!) i zaplanować ewentualność, że Twój ślub będzie w jakiś sposób dotknięty.

W tej chwili, niezależnie od tego czy planujecie ślub w kraju czy za granicą, istnieje niezliczona ilość ruchomych elementów związanych z wirusem COVID-19, a ponieważ sytuacja jest płynna, to co to oznacza dla Waszego ślubu, zależy od daty ślubu.

Aby pomóc Wam przygotować się na to, co powinniście zrobić i pomóc Wam, jeśli niestety będziecie musieli zmienić plany, rozmawialiśmy z ekspertami z branży, w tym z konsultantami podróży i planistami ślubnymi, aby dać Wam bliższe spojrzenie na to, jak COVID-19 wpływa na planowanie ślubu już teraz i jak przygotować się na nadchodzące miesiące.

Nr 1 - Bądź przygotowana

Kiedykolwiek istnieje problem, zazwyczaj istnieje rozwiązanie, a jeśli nie możesz znaleźć rozwiązania, prawdopodobnie istnieje alternatywa. Brzmi to bardzo banalnie, ale najlepsze, co możesz zrobić, to zachować spokój i kontynuować. Wszyscy twoi goście czy są rodziną, przyjaciółmi lub kolegami chcą świętować z tobą, ale w czasie, który jest bezpieczny i kiedy wszyscy możecie cieszyć się nawzajem swoim towarzystwem.

Nr 2 - Komunikuj się z dostawcami

Zamiast zgadywać, co planują twoi sprzedawcy, skontaktuj się z nimi, omów najgorsze scenariusze i razem stwórzcie plan gry.

Nr 3 - Powiadom gości

ślub

Aby uniknąć konieczności ciągłego odpowiadania na pytania członków rodziny i przyjaciół, wydaj oświadczenie w mediach społecznościowych lub na stronie internetowej ślubu, w którym poinformujesz gości weselnych o wystąpieniu koronawirusa i poinformujesz ich, że będziesz na bieżąco informować ich o planowanych podróżach i zakwaterowaniu, gdy tylko pojawią się dokładne i aktualne informacje.

Nr 4 - Zróbcie to w intymnej atmosferze

Zaplanuj mniejszą liczbę gości. Ważne jest, aby być świadomym, że plany podróży i wymagania dotyczące zakwaterowania Twoich gości będą dyktować wielkość listy gości. Zmniejszenie liczby gości jest więc rozsądnym pomysłem, ponieważ możecie mieć też kilku potencjalnych gości, którzy być może nie zdecydują się na udział w weselu lub jakichkolwiek imprezach przedślubnych - postawcie na małe i kameralne przyjęcie, a unikniecie rozczarowania i kilku potencjalnie niezręcznych rozmów.

Nr 5 - Shop Savvy

Z łańcuchów dostaw i produkcji w dalekim wschodzie i Chinach biorąc ciężki hit następnie wybór sukni może być ograniczony w najlepszym przypadku i w najgorszym niewiarygodne. Można zdecydować się na zakupy lokalnie (gdy okazja wraca), dostosowując sukienkę wysokiej ulicy lub nawet recyklingu używanej sukni. Jeśli chodzi o biżuterię, prezenty, sukienki dla druhen, buty itp., spróbuj robić zakupy lokalnie, korzystając z usług małych firm rzemieślniczych, będą one potrzebować impulsu finansowego, który wytworzy fala bardzo pożądanych ślubów.

Jeśli dopiero zaczynasz planować ślub, to naturalne, że masz milion pytań typu "co by było gdyby", ale my powiedzielibyśmy, żebyś wzięła pod uwagę powyższe i zaczęła od szczegółów, na które nie będzie miała wpływu epidemia koronawirusa, zaplanuj swój styl tortu, zrób plany menu, zrób krótką listę preferowanych sukienek i ich akcesoriów. Przez wszystkich środków się podekscytowany o swoim wielkim dniu i co to może trzymać, ale, wstrzymać się z głównych decyzji. Obecnie, rzeczy są niepewne, więc zachować aktywnie robi badania tak, że jesteś gotowy do skoku, gdy nadejdzie czas, po prostu nie blokuj niczego w.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz