Miłość jest w powietrzu! Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami w stylu romantycznego ślubu. Jeśli myślicie o dodaniu kilku dodatkowych akcentów, które nadadzą Waszemu ślubowi romantycznego charakteru, to płatki kwiatów, świece i czerwone róże na pewno Wam się przydadzą. Jak bardzo rozgrzewające serce są te zdjęcia!

Ta para zdecydowała się na dekoracje z czerwonych balonów w kształcie serca na swój ślub plenerowy, które naprawdę dodają koloru i ciepła do tła. Ta sesja ślubna jest ucieleśnieniem romantyzmu, ze szlakiem płatków i świec wokół przyszłej Panny Młodej.

Jeśli chciałabyś dodać subtelny element serca do swojej biżuterii ślubnej, te kolczyki w kształcie kropli właśnie to dają dzięki drobnym serduszkom na sztyftach. Zobacz kolczyki Halo w bardziej szczegółowym opisie tutaj. Jedna z naszych prawdziwych Panien Młodych Amy-Jo nosiła nasze Kolczyki Marguerite w dniu swojego ślubu i wyglądała fantastycznie, konfetti zawsze nadaje romantyczny nastrój.

ślub

Prawdziwa Panna Młoda Kady świętowała swój ślub w Tinakilly House. Tak wiele wspaniałych zdjęć, że ciężko było wybrać. Kady miała na sobie spinkę do włosów Venice Rose Gold i suknię od Myrtle Ivory. Zdjęcia w One Fab Day. Czyż to tło nie jest piękne?! Tort wygląda przepysznie, a róże stanowią romantyczny element.

Kolory w tym bukiecie są tak uderzające, taka wspaniała kombinacja. Taka romantyczna chwila, wspaniała panna młoda Niamh miała na sobie naszą zasłonę Jessica Drape na swój ślub, czerwone balony na suficie naprawdę dodają wspaniałego kontrastu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz