Zastanawiasz się, czy w dniu ślubu nosić włosy rozpuszczone czy upięte? Panny młode często stają przed tym dylematem, więc zacznij od zadania sobie pytania...

Jak zazwyczaj nosisz swoje włosy?

Czy bardziej komfortowo jest Ci z nimi w górze czy w dole?

Jaki styl sukni masz na sobie?

Odpowiedzi na te pytania pozwolą Ci określić, jak powinnaś nosić włosy - upięte czy rozpuszczone, a bez względu na to, która fryzura najbardziej Ci odpowiada, istnieje wiele opcji, aby dodać do swojej "fryzury" odrobinę ślubnego blasku...

Dla wielu panien młodych, ich powód, dla którego chcą nosić włosy upięte jest to, że był to bardziej jak ich codzienny styl i chcieli, aby ich goście i ich mąż być zobaczyć je jako siebie, a nie nadmiernie stylizowane, dla innych może to być często dlatego, że czuje się łatwiej - raz jest w górę, to jest w górę, i nie ma dalszych konserwacji wymagane przez cały dzień. Y

Możesz również połączyć swoje upięcie z resztą swojego stroju za pomocą pięknej spinki do włosów lub ozdoby na głowę, jak w przypadku poniższego pokazu Lynette.

panna młoda

Wiele Panien Młodych z lśniącymi włosami chce, by były one częścią ich ślubnej stylizacji i decyduje się na pozostawienie włosów rozpuszczonych i słusznie, również Panny Młode, które wolą nosić włosy rozpuszczone mają tendencję do bycia dziewczynami, które zawsze noszą włosy rozpuszczone - podsumowując, czują się najbardziej komfortowo, pięknie i pewnie z rozpuszczonymi włosami.

Jeśli dokonasz tego wyboru można dodać trochę 20's stylu art deco glamour z naszych Abigails, Birdcage Veil & Headband. Jest to idealna alternatywa dla tradycyjnej tiary dla narzeczonych szukających niezwykłego i odważnego dodatku do włosów, a welon w kształcie klatki na ptaka może być wykonany jako odłączany element.

Zawsze są "pół-up" opcje zbyt, które mogą być dobrym sposobem, aby utrzymać włosy z dala od twarzy, a jednocześnie pokazując długość swoich tresek, to jest często popularne wśród narzeczonych, którzy są rozdarci między górę lub w dół.Niektóre panny młode wybrać, aby rozpocząć dzień z ich włosy w górę, a następnie mieć ich stylista przekształcić je w czasie, aby spotkać się z ich gości wieczornych z włosami w dół. Jeśli masz czas, a także budżet, aby pomieścić to, to może być naprawdę miła niespodzianka dla pana młodego).

Suknia również odgrywa element wyboru przy podejmowaniu decyzji, jak włosy powinny być noszone - jeśli chcesz zrobić punkt off pokazując konkretny szczegół z tyłu lub ramion, to może to być największym czynnikiem w swojej decyzji. Butiki ślubne mogą dać świetną radę podczas przymiarki sukni ślubnej - i będziesz mieć poczucie, co wygląda lepiej z niektórych sukien, jak próbujesz na różnych stylach.Będziesz chciał spojrzeć wstecz na swój dzień i zapamiętać go jako najwspanialsze doświadczenie, wiedząc, że wszystko było idealne dla Ciebie.

Więc, podążaj za głosem serca i zaufać własne poczucie osobistego stylu poczujesz się najszczęśliwszy kiedykolwiek czuł.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz