OTO DLACZEGO NIE POTRZEBUJESZ PIERŚCIONKA, BY SIĘ OŚWIADCZYĆ!

Pierścionki zaręczynowe są pierwszym krokiem do wieczności z Twoim partnerem, ale jak sprawić, by były idealne? Zaprojektować go razem oczywiście!
Dlaczego powinieneś zaprojektować swój pierścionek zaręczynowy razem?
To sprawia, że doświadczenie osobiste dla obu z was. Dokonywanie pierścień razem jako para, nie będzie więcej znaczenia za nim.
Jeśli chcesz zaproponować spontanicznie lub tylko z diamentem, ponieważ twój partner ma konkretny styl w umyśle.
Masz wybór, aby zaplanować z wyprzedzeniem, jak jesteś w stanie dopasować swój pierścionek zaręczynowy do swojego wymarzonego pierścienia ślubnego.
Bespoke projekty pozwalają odzwierciedlać swoje bardziej etyczne strony, być może przez posiadanie fairtrade metalu i coraz bardziej popularne lab-grown diamentów.
 

Co należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu pierścienia:

 • Twój pierścionek zaręczynowy powinien odzwierciedlać Ciebie! Więc pomyśl o swoich podstawowych wartościach, zainteresowaniach i cechach osobowości.
 • Może włączyć zarówno Ciebie jak i Twojego partnera do projektu pierścionka zaręczynowego.
 • Bądź wyjątkowy! Nikt inny nie będzie miał takiego samego pierścionka.
 • Pamiętaj o swoim budżecie! Strike prawo równowagi między jakości i wielkości oświadczenia diamentu i wszelkich diamentów akcentu.
 • Rozważ swój dzień do dnia styl życia, będzie to dostać w sposób, co robisz? Czy będziesz musiał zdjąć go często z powodu swojej pracy?
 • Co chcesz? Ktokolwiek nosi pierścień powinien kochać go bez końca i nie mają żadnych wątpliwości.
 • Rozważmy rozmiar palca w porównaniu do kształtu diamentu i wielkości chcesz. Jeśli wolisz większy diament, ale masz małe palce, dłużej w kształcie diamentów są dobrą opcją do rozważenia, na przykład, Pear, Marquise i Emerald cięcia.
   

Rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc stworzyć swój idealny pierścień:

 • Poszukaj inspiracji online i zrób swoje badania. Wiedząc o cięcia diamentu chcesz i rodzaju metalu pomoże zawęzić swoje pomysły.
 • Rozważ styl, typ metalu i kształt diamentu lubisz najbardziej i co reprezentują Ciebie (lub Twojego partnera) najbardziej! 
 • Zaplanuj pomysł na style i inspiracje, które lubisz najbardziej.
 • Po wszystkich powyższych, utwórz wstępny szkic do wykorzystania na spotkanie bespoke.

Oto przykład pierścionka zaręczynowego na miarę, zaprojektowanego przez oboje uroczych partnerów. Para wiedziała (głównie!), co chcieli; Trzy kamienie Halo Diamond Ring w platynie, ale były rozdarte między trzech kształtów diamentów: Round Brilliant, Princess i Asscher. Po dyskusji z naszym projektantem na temat najdrobniejszych szczegółów, zawęzili wybór do diamentów Princess i Round Brilliant.

Aby pomóc dokonać ostatecznego wyboru, wydrukowaliśmy woski 3D obu wzorów, aby mogli zobaczyć je osobiście, przymierzyć i zobaczyć, który z nich wolą na dłoni... i zwycięzcą został... wzór Round Brilliant, świetny wybór!

Zdecydowali się na kilka dalszych udoskonaleń projektu, ponieważ chcieli, aby centralny diament i zespół halo być oddzielone od bocznych diamentów. Przeprojektowaliśmy główny zespół halo, przesuwając go wyżej, aby podnieść i wyróżnić go: dając mu doskonały końcowy akcent.

Oto kilka zdjęć, które mamy z kroków może podjąć, aby zaprojektować idealny pierścień dla Ciebie!
Są to diamenty Asscher ustawić CAD projekt pierścień, który para zdecydowała się nie jest dla nich.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz