Pantone jest światowym autorytetem w dziedzinie kolorów. Co roku Pantone Color Institute wybiera Kolor Roku, który jest uznawany w projektowaniu graficznym, modzie, urodzie i wystroju wnętrz. Kolorem Roku 2018 jest ultra violet, purpura na bazie niebieskiego. Pantone opisuje ultra fiolet jako pomysłowy, pełen wyobraźni i oryginalny, symbolizujący nonkonformizm.

"Kolor Roku Pantone to coś więcej niż tylko 'to, co jest trendy' w świecie designu; to prawdziwe odzwierciedlenie tego, co jest potrzebne w naszym dzisiejszym świecie" - powiedziała Laurie Pressman, wiceprezes Pantone Color Institute.

Niezależnie od tego, czy jesteś fashionistką zawsze poszukującą najnowszych trendów, czy miłośniczką fioletu, mamy dla Ciebie 5 wskazówek, jak dobrać biżuterię do ultrafioletowych ubrań.

Na luźny dzień

Jeśli wybierasz się na zakupy i lunch z przyjaciółmi, możesz zdecydować się na biżuterię kostiumową, a nie drobną. Wybierz jasne kolory, które uzupełniają fiolet, takie jak żywy żółty, pomarańczowy i zielony.

Podkreślanie kamieni urodzinowych

Kamienie urodzeniowe z maja i sierpnia mogą pojawić się wcześnie, aby uzupełnić ultrafiolet! Aby uzyskać chłodny i swobodny wygląd, głęboki zielony odcień szmaragdu będzie świetnie wyglądał z ultrafioletem. Jeżeli chcesz, aby biżuteria bardziej się wyróżniała, perydot jest oliwkowo-zielony, ale może być zabarwiony na żółto.

Kiedy nosisz całą czerń

Słyszałaś już, że czerń pasuje do wszystkiego i ultrafiolet nie jest tu wyjątkiem - on również dobrze wygląda z czernią! Aby uzyskać bardziej poważny wygląd, na ważną kolację biznesową połącz ultrafioletowy strój z czarną biżuterią z onyksu.

Na dzień pracy

W biurze prawdopodobnie chcesz zachować klasyczny i profesjonalny wygląd. Zarówno srebro, jak i złoto doskonale pasują do ultrafioletu, ale złota biżuteria stanowi odważniejsze połączenie z tym dramatycznym odcieniem fioletu. Aby pójść o krok dalej, polecamy wypróbować złoto różowe, aby uzyskać bardziej kobiecy styl!

Na uroczyste okazje

Na wesele lub inne formalne wydarzenie, diamenty lub perły będą się świetnie komponować z ciemnofioletowym strojem. Jeżeli Twoja sukienka lub spódnica ma akcenty w postaci diamentów, zdecyduj się na ten sam rodzaj biżuterii - noszenie pereł i diamentów razem może być zbyt krzykliwe.

Hannoush Jewelers of Connecticut zawsze trzyma rękę na pulsie tego, co jest trendy. Aby odkryć piękną biżuterię, która uzupełni Twoją nową ultrafioletową garderobę, odwiedź jedną z naszych dogodnych lokalizacji w CT już dziś!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz