Do tej pory wiesz, że mamy obsesję na punkcie diamentów wyhodowanych w laboratorium! Jest to łatwa decyzja do podjęcia, gdy wybór, aby przejść Lab-grown oznacza znalezienie etyczne pierścionek zaręczynowy kochasz, podczas gdy ochrona wrażliwych społeczności w krajach wydobycia diamentów. Aby pomóc Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie etyczny pierścionek zaręczynowy, podjęliśmy współpracę z naszymi przyjaciółmi z Great Heights, aby zaprezentować kilka naszych ulubionych pierścionków w różnych stylach.

Great Heights to firma łącząca w sobie świetną jakość i etykę. Założona przez weteranów branży, ekspertów, którzy dostarczają Ci to, co najlepsze w czystych diamentach i modnych stylach pierścionków zaręczynowych. Great Heights wierzy, że powinnaś czuć się dobrze w każdym aspekcie wieczności - my też tak uważamy!

Zakupy pierścionka zaręczynowego nie są jak zakupy innych elementów biżuterii. Będziesz go nosić każdego dnia w najbliższej przyszłości, więc chcesz mieć pewność, że to ten jedyny! Z tak wielu do wyboru, to jest przytłaczające, aby znaleźć pierścień, który najlepiej pasuje do Twojego nastroju, dlatego zawężamy poszukiwania z wspaniałych, etycznych pierścionków zaręczynowych dla każdego osobistego stylu.

 

Bohemian

Boho babes cieszą się z Delicate Milgrain Vintage Ring, który posiada naprzemienne okrągłe i marquise kształty wzdłuż paska. Nie martw się, że Twój nowy codzienny element nie będzie pasował do Twojej kolekcji ulubionych klejnotów - ten eklektyczny styl będzie doskonałym uzupełnieniem stosu Twoich unikalnych pierścionków!

 

Kobiecy

Pierścionki zaręczynowe inspirowane kwiatami nie są niczym nowym, ale pierścionek Collette Halo Ring firmy Great Heights jest prawdziwym oszałamiaczem z jego oprawą i szykownym, subtelnym kształtem kwiatu. Ten słodki pierścionek zaręczynowy daje nam romantyczne wibracje, które będą idealnie pasować do Twojego mani i kobiecego stylu.

 

Edgy

Pierścionek Pela Vintage, ozdobiony po obu stronach brylantami w kształcie markiz, to czysty rock 'n' roll. Podczas gdy ten unikalny pierścień może być zbyt wiele dla niektórych narzeczonych, nigdy nie byłeś jednym z tych, którzy unikają odważnych wyborów mody. Twój styl jest daleki od nudy i nie ma nic zwyczajnego w tym show-stoppingowym pierścionku zaręczynowym.

 

Minimalistyczny

Minimalizm nie powinien oznaczać nudy, zwłaszcza jeśli chodzi o Twój pierścionek zaręczynowy! Delikatny styl Crest Vintage Ring i geometryczne akcenty są marzeniem dla miłośników minimalizmu, którzy szukają czegoś wyjątkowego, aby reprezentować swój jedyny w swoim rodzaju romans.

 

Vintage

Nie mów innym stylom, ale vintage babes naprawdę mają to zrobione, jeśli chodzi o wybór pierścionka zaręczynowego! Istnieje nieskończenie wiele wspaniałych opcji inspirowanych każdą epoką, a każda z nich jest bardziej olśniewająca od poprzedniej. My osobiście nie możemy przejść obojętnie obok romantycznego pierścionka Lily Vintage, który może być po prostu najpiękniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek widzieliśmy!

 

Trendy

Jeśli szukałeś nowoczesnego pierścionka zaręczynowego, który jest bardziej szykowny niż nudny, nie szukaj dalej niż Grace Modern Ring! Otwarta, ćwiekowana obrączka jest bardzo fajna, a dzięki przemyślanemu projektowi Great Heights będzie się pięknie starzeć.

 

Klasyka

Klasyczny pierścionek Celesta to ponadczasowy pierścionek zaręczynowy, z którym zgodzą się Twoja mama, Twoja babcia i Ty! Ten pierścień przypomina eleganckich stylów z przeszłości, wykonane lepiej z pomocą ekspertów projektantów i diamentów laboratoryjnych.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz