Obrączka ślubna symbolizuje waszą wieczną więź, a zatem ważne jest, aby znaleźć taki wykwintny kawałek, który będziesz kochać przez resztę swojego życia. Jeśli chodzi o trendy obrączek ślubnych 2021, niepewność z poprzedniego roku sprawiła, że kupujący są ostrożni w swoich wydatkach. Dla 2021, są one skłaniając się bardziej w kierunku prostych projektów, które minimalistyczne i klasyczne. Chodzi o to, aby zaoszczędzić pieniądze, aby wydać je na lepszy kamień.

Mając to na uwadze, oto prezentacja najbardziej popularnych stylów obrączek ślubnych na ten rok:

Simple Solitaire Rings

Z prostotą króluje w 2021 roku i minimalizm robi swój powrót, kupujący obrączki mogą szukać pierścienia, który jest ponadczasowym klasykiem, aby wrócić do podstaw. Trendy w obrączkach ślubnych dowodzą, że im prostszy projekt, tym większy budżet można przeznaczyć na pokaźny diament. Oczywiście, proste projekty nie oznacza nudne. Można odkryć różne sposoby projektowania zaangażowania pierścienie dziś. Możesz mieć metalu pracy całkowicie unfussy, proste i gładkie lub wstrząsnąć rzeczy się z podziału trzonu lub stożkowe zespołu.

Najpopularniejsze Solitaire Wedding Ring z żółtego złota

Crossover Twisted Wedding Rings

Jest to jeden z najbardziej popularnych trendów biżuterii mody, który utorował sobie drogę do sceny ślubnej. Skręcony zespół sprawia, że obrączki wyróżniają się jak żaden inny i projekt jest wyjątkowy i fajny, aby spojrzeć. Chodzi o mieszanie cienkiej opaski diamentowej z innym prostym zespołem, aby stworzyć projekt, który jest subtelny, prosty i atrakcyjny. Kluczem do wielkiego skręcone obrączki jest, aby utrzymać projekt tak proste, jak to możliwe, ponieważ wszystko chunky wpłynie na elegancję projektu.

Crossover Twisted Wedding Rings z białego złota

Obrączki ślubne Halo

Zauważysz Halo pierścienie funkcji na szczycie najbardziej popularnych stylów obrączki ślubne za każdym razem z jednego powodu. Jest to nie tylko klasyczny projekt, ale również wygląda nieco bardziej elegancko niż pasjans. Obrączki Halo będą ciągle stylowe i super wyrafinowane. Jeśli dążysz do striped-back wygląd, idź na scallop lub pave set halo bez diamentu na pasku. Czy nie byłoby miło mieć obrączkę, która pozostaje w modzie przez lata po wielkim dniu?

Dopasowane zestawy obrączek ślubnych z Rose Gold

Hidden Halo Wedding Rings

Z nabywców poszukujących prostych wzorów w tym roku, producenci są proszeni o włączenie małych rzeczy, aby odróżnić najdroższe obrączki ślubne. Tak więc, widać rosnące wykorzystanie subtelnych szczegółów, które tylko nabywców i użytkowników zauważy, takich jak małe kamienie szlachetne lub ukryte halo wewnątrz zespołu pierścieni.

Ponieważ dopasowane zestawy obrączek ślubnych są kupowane do noszenia przez całe życie, kupujący są o wysokiej jakości i trwałego rzemiosła. Tak więc, oprócz szukania pierścienia, który jest minimalistyczny i wyrafinowany, upewnij się, że zwracasz uwagę na jego markę.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz