Jest to najpopularniejszy styl pierścionka zaręczynowego na świecie. Jest uwielbiany za swoją oszałamiającą prostotę i zapierający dech w piersiach blask. Jest to ulubiony wybór zarówno par celebrytów, jak i "zwykłych" ludzi.

Ale czym jest styl Tiffany'ego?

NIE chodzi o diament

Kiedy ludzie mówią o pierścionku w stylu Tiffany'ego, mówią o oprawie - nie o diamencie. W oprawie w stylu Tiffany, pojedynczy diament jest podniesiony do góry i trzymany bezpiecznie na szczycie zespołu przez smukłe zęby - zazwyczaj sześć, ale czasami cztery.

Wszystko kręci się wokół diamentu
Pomimo popularności oprawy w stylu Tiffany'ego, jej rola jest zdecydowanie drugoplanowa. Jest to ustawienie, które zna swoje miejsce; jeden, który został zaprojektowany w jednym celu i tylko jeden cel: aby pokazać się diament - prawdziwa gwiazda - w bardzo najlepszy możliwy sposób.

Nie wiem jak to się robi
Właściwie jest to bardzo proste.

Sztyfty, które utrzymują diament w miejscu, wykorzystują mniej metalu, co z kolei odsłania więcej powierzchni diamentu. To nie tylko pozwala nam zobaczyć więcej pięknego klejnotu, ale również pozwala na więcej światła do i z kamienia. Więcej światła równa się więcej iskry - i iskra, jak wszyscy wiemy, jest magicznym składnikiem każdego oszałamiającego pierścienia.

Tiffany czy Tiffany Style?

Przed tego typu ustawienia został wymyślony, sposób z powrotem w 1886 roku (przez Charles Lewis Tiffany - ah, tam idziesz) diamenty były strasznie uciskane przez grube ustawienia skośne, które tylko narażone górnej części kamienia. Co jest trochę jak wizyta Mona Lisa i tylko jest w stanie zobaczyć jej nos.

Kiedy nowy projekt - Tiffany ustawienie - został wprowadzony przez Tiffany & Co. to było tak fenomenalnie sukces, że "styl Tiffany" szybko stał się ogólnym terminem dla każdego multi-pronged solitaire ustawienie.

Więc jeśli nipping do lokalnego Tiffany's kupić Tiffany ® Setting zaangażowania pierścień jest poza pytaniem, można zdecydować się na Tiffany stylu pierścień, pewni, że elegancki design będzie działać dokładnie tak, jak chcesz - jako idealne ramy pokazać swój piękny diament.

3 rodzaje pierścieni w stylu Tiffany'ego, które pokochasz

Amore w platynie

Zainspirowany włoskim słowem dla miłości, to klasyczne ustawienie pasjansa posiada sześć pazurów z zawiłym detalem poniżej diamentu. Boki diamentów są odsłonięte, aby światło mogło dostać się do kamienia i stworzyć iskrę. 

Cena tej oprawy to £685 z wyłączeniem ceny kamienia centralnego. 

 

Bellezza w platynie 

Zainspirowany włoskim słowem oznaczającym piękno, ten solitaire setting trzyma diament w miejscu za pomocą sześciu pazurów. Klasyczny kształt sądu omiata aż do zwężających się ramion dopełniając delikatny design. 

Cena tej oprawy to £695 bez ceny kamienia centralnego. 

 

Carella w platynie

Zainspirowany łacińskim słowem oznaczającym ukochaną, ten piękny solitaire setting trzyma okrągły brylant w miejscu z sześcioma pazurami, aby dopełnić iskrzenia. Ramiona zwężają się do krawędzi noża i podnoszą diament zapewniając, że jest on w pełni widoczny.

To ustawienie jest wycenione na £655 z wyłączeniem ceny kamienia centralnego. 

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz