Jeśli jest to twój pierwszy raz o zakupie diamentu wieczności zespołów, to są dwie rzeczy, które należy rozważyć z góry, jeden jest typ metalu, a następny jest ustawienie pierścienia:

Wybór idealnego rodzaju metalu dla wieczności pierścienie

Wieczność obrączki są dostępne w złocie i platynie, uważane za najbardziej używany typ kawałków metalu. Typ metalu, że masz zamiar wybrać dla wieczności pierścień powinien zależeć od wielu czynników. Jeśli twój ukochany ma tendencję do noszenia biżuterii z białego metalu, należy przedstawić je z diamentem wieczności pierścień wykonany z białego złota lub metali platyny. Jeśli zdecydowali się nosić tradycyjne żółte złoto, a następnie podnosząc żółte złoto pierścień będzie lepszym wyborem dla kobiet.

Diamond Bridal Sets for Women

Białe złoto wieczności pierścień będzie najlepszą alternatywą dla platyny lub żółtego złota pierścień, ponieważ są one dość przystępne pod względem stawki cenowej i odzwierciedlają ten sam rodzaj atrakcyjności. Jeśli budżet nie jest problemem, a następnie można przejść z tradycyjnym żółtym złotem wieczności pierścienie.

Wybierając idealne Eternity Wedding Ring Sets
Ring ustawienie odgrywa ważną rolę w zwiększaniu ogólne piękno wieczności pierścień, i to powinno być podane znaczenie przedtem umieszczając swoje zamówienie wieczności pierścień. Kanał ustawienia, pazur ustawienia i ustawienia bar są trzy główne rodzaje wieczności zestawy pierścieni ślubnych, z których można wybrać odpowiedni w zależności od preferencji.

Eternity Zestawy pierścieni ślubnych dla kobiet

Kanał Eternity Ring Ustawienia
Formy metalu w tym typie diamentowych zestawów pierścieni ślubnych nie tworzą kanał przez krawędzie pierścienia, do którego kamienie mają być ustawione w pierwszej kolejności. To nowoczesne ustawienie i wariant powinien iść dobrze z księżniczki cięcia diamentów, okrągłe kamienie szlachetne i bagietki diamentów.

Claw Eternity Ring Settings
Ten szczególny pierścień ustawienie wykorzystuje tradycyjną metodę do kamieni szlachetnych w wymaganych miejscach wraz z ustawieniami metalu, który biegnie w bok do kamieni. To idzie dobrze z claw-set diament typu wieczności pierścień i okrągłe kamienie. Ustawienie nie zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla światła, aby wejść i przejść przez kamień, pozwalając pierścień iskrzyć, gdy świadkiem z każdego kąta.

Diamond Eternity Rings for Women

Bar Eternity Ring Ustawienia
Kamienie w tym typie ustawienia pierścienia dostać umieszczony oddzielnie za pomocą metalowych prętów. Ten współczesny typ wieczności pierścień odgrywa ważną rolę w zwiększaniu kamieni szlachetnych części projektu. Pierścień pozwala na światło, aby przejść przez, tworząc bardzo potrzebne doświadczenie musujące podziwiać cały kawałek biżuterii z każdego innego kąta.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz