Po co zadowalać się jednym diamentem, skoro można mieć ich więcej? Ten blog przedstawia Państwu niektóre z naszych ulubionych Multi-Stone pierścienie, które są dostępne na naszej stronie internetowej.

Teraz nie ma niespodzianki, że biżuteria jak to jest tak popularne, mogą one naprawdę wyróżniać się i są one wspaniałe rozmowy starter.  Jest coś tak urzekającego w skomplikowanych wzorach, jak te poniżej, które czynią je naprawdę pięknymi. Poziom szczegółowości, który idzie do tych pierścieni jest wybitny i sprawia, że czują się one, że trochę bardziej luksusowe.

Diamond Set Cushion Eclat

Zainspirowany francuskim słowem oznaczającym błysk. Nasz Vintage Design Eclat posiada Cushion Brilliant Diamond w czterech pazurów ustawienie z podwójnym rzędzie otaczających brylantów okrągłych ten Tiffany Soleste Style projekt ma dramatyczny wpływ iskrzenia.

Trilogy Emerald Vida 

Zainspirowany hebrajskim znaczeniem słowa "Kochany". Nasz styl Art Deco Trilogy Design z centralnym szlifem szmaragdowym zawiera dwa dodatkowe stożkowe diamenty w szlifie bagietkowym o łącznej masie ok. 0,30ct. Zwężający się zespół prowadzi oko do oszałamiających diamentów. Ostateczna waga całkowita Baguette Carat będzie zależeć od wielkości centralnego diamentu.

Trilogy Round Brilliant Milada 

Zainspirowany czeskim znaczeniem słowa "Moja Miłość". Nasz projekt Milada zawiera centralny okrągły brylant z dopełniającymi go stożkowymi bagietkami o łącznej wadze ok. 0,30ct ustawionymi po obu stronach. U-kształtna oprawa z czterema pazurami pięknie eksponuje blask wraz z detalami w zespole. Ostateczna całkowita waga bagietki Carat zależy od centralnego rozmiaru diamentu.

Diamentowy zestaw Ahava

Zainspirowany hebrajskim słowem oznaczającym miłość. Nasz klasyczny, vintage'owy projekt Ahava zawiera okrągły brylant w delikatnej oprawie z czterema pazurami. Solidne ramiona, każdy kanał ustawić z pięciu okrągłych diamentów, stożkowe w celu podkreślenia wielkości i piękno oszałamiające centralnego diamentu. Centralne ustawienie posiada centralny diament dumny z zespołu następnie następuje kontury w dół, aby utworzyć głębokie otwarte V kształty, które pozwalają światło do zalania przez diament i generowania wyjątkowego iskrzenia.

 

Diamond Set Princess Minna
Zainspirowany przez niemieckie znaczenie miłości. Nasz klasyczny Vintage Solitaire trzymający oszałamiający diament Princess Cut w czterech pazurach pokazuje diament pięknie z Tiffany Lucida Style twist pod diamentem. Aby dopełnić blasku, okrągłe brylanty zostały osadzone w ramionach.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz