Amorette

Ustawienie Amorette jest naszym najbardziej popularnym stylem sprzedaży pierścionka zaręczynowego! Jest to głównie ze względu na jego piękne Tiffany stylu projektowania, to niesamowity stosunek jakości do ceny i jego dostępność we wszystkich kształtach diamentów: Asscher, Cushion, Emerald, Heart, Marquise, Oval, Pear, Princess, Radiant i Round. Najbardziej popularnym metalem dla tego stylu diamentu zaangażowania pierścień jest Platinum 950, a następnie 18K Białe złoto.

Zestaw kompasowy Amorette

Compass Set Amorette jest również bardzo popularnym ustawieniem. Jak sama nazwa wskazuje, jest on identyczny jak powyższy Amorette, z tą różnicą, że pazury są ustawione w kierunku "północ, wschód, południe i zachód", stąd nazwa Compass Point. Jest on dostępny tylko dla okrągłych brylantów i we wszystkich metalach, choć najbardziej popularnym metalowym ustawieniem, po raz kolejny jest Platyna 950.


Amoreta z sześcioma pazurami

Sześć pazurów Amorette jest popularny ze względu na jego ponadczasowe piękno stylu Tiffany i wyjątkową wartość dla pieniędzy i jest ponownie dostępny tylko z okrągłym brylantem.

Ten klasyczny solitaire posiada diament dumnie w delikatnym sześciu pazurów ustawienie, klasyczny sąd w kształcie zespołu zwęża się w kierunku diamentu, aby uzupełnić iskrę.

Carys

Carys Setting jest również bardzo popularny, ponieważ jest to piękny lekki ustawienie, dla tych, którzy wolą bardziej delikatny pierścionek zaręczynowy. Jest on dostępny dla Cushion, Oval i Round Brilliant diamentów. 

Nazwa 'Carys' jest inspirowana walijskim znaczeniem miłości - ten klasyczny pasjans posiada cztery eleganckie pazury talonu, aby zabezpieczyć swój kamień, z wąskim zaokrąglonym paskiem, aby dopełnić blasku. Jest to otwarta oprawa, która maksymalizuje ilość światła, które może przejść przez diament.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz