Marquise Engagement Rings nie są tak powszechne, jeśli chodzi o cięcia diamentów, choć to nie odbiera im unikalny krój i piękny styl, poniżej znajduje się kilka głównych inspiracji Celebrity Ring.

Victoria Beckham 

Kiedy David Beckham po raz pierwszy zaproponował Victoria w 1998 roku, przedstawił jej oszałamiające 3ct Marquise cut Diamond ring ustawić na żółtym złotem zespołu - który został oszacowany na wartość £ 65000. Od czasu propozycji, Victoria zgromadziła aż 14 pierścionków zaręczynowych od swojego męża, a niektóre z nich kupiła dla siebie. Jej kolekcja, która rozrosła się w ciągu ostatnich dwóch dekad jest prawdopodobnie warta miliony.

Nasz Marquise cut Hera w 18K Żółtym Złocie byłby idealny do pierwszego pierścionka zaręczynowego Victorii.  

Jacqueline Kennedy Onassis

Jeden z najdroższych pierścionków zaręczynowych celebrytów wszech czasów należał do Jacqueline Kennedy. W 1968 roku Arystoteles Onassis zaproponował Jacqueline z prawie bez skazy 40.42ct Marquise cut Diamond pierścień, zadziwiająco tylko nosił go dwa razy, zanim został przechowywany w skarbcu banku w Nowym Jorku aż do jej śmierci, został sprzedany na aukcji za 1.97million funtów w 1996 roku. Nie wiem jak ty, ale ja chciałbym być w stanie nosić mój pierścionek zaręczynowy: niemniej jednak, to jest dużo się martwić o noszenie pierścienia wartego tyle każdego dnia! 

Nasze Marquise Amorette w Platinum jest piękną alternatywą dla Jacqueline pierścień, choć jeśli chcesz większy pierścień polecamy nasze Amorette Bijou w Platinum - jest to znacznie tańsza alternatywa dla posiadania jednego dużego kamienia. 

Ashlee Simpson

Evan Ross zaproponował Ashlee Simpson w 2015 roku z najbardziej zdumiewającym pierścieniem. Unikalny pierścień składa się z 5ct Marquise cut Diamond set it Platinum AND Yellow Gold, otoczony Rubinami i 140 Diamentami. Zaprojektowany przez Neila Lane'a, powiedział, że jest to "jeden z najpiękniejszych pierścionków, jakie kiedykolwiek zrobiłem". 

Teraz jestem pewien, że zastanawiasz się, co pierścień mamy na naszej stronie internetowej, które mogą porównać do tego, rzecz w tym, że nie mamy jednego ... Ale to, gdzie nasze usługi na zamówienie przyjść w, możemy stworzyć wszystko, czego pragnie serce.

Pierścionek, który moglibyśmy zaproponować to Marquise Milena z 18-karatowego żółtego złota, nie jest to wprawdzie pierścionek Ashlee, ale to nie znaczy, że jest mniej piękny.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz