• Czym są Wodnik
  • Top 5 cech Wodnika
 • Wybór prezentu dla Wodnika: 4 astrologiczne wskazówki
 • O tabu: prezenty, które są kategorycznie nieodpowiednie dla Wodnika
 • Niespodzianki dla kobiet Wodnika
 • Niespodzianki dla mężczyzn Wodnika
 • Biżuteryjny prezent dla Wodnika
  • Wybierz metal
  • Zdecyduj się na kamień

Co dostać na urodziny Aquarius? Wydawałoby się, że to proste pytanie. Prawdopodobnie tak samo jak przedstawiciele innych znaków zodiaku. Najważniejsze jest to, że obdarowujący lubi to, co daje solenizantowi. Reszta nie jest aż tak ważna. Ale nie, z Wodnikiem sprawy są nieco bardziej skomplikowane. Spośród wszystkich znaków zodiaku, ten uwielbia niespodzianki. Dlatego nigdy i pod żadnym pozorem nie proś go o zamówienie prezentu na imieniny. Dla Wodnika nie ma nic gorszego niż otrzymanie tego, czego się spodziewał. Chwileczkę, jednak: jedyną rzeczą gorszą od tego mogą być zupełnie nieodpowiednie prezenty, których listę również dzisiaj opublikujemy. Więc, czy jesteś gotowy, aby przeczytać przewodnik prezent dla Wodnika? Więc zacznijmy od razu.

Czym są Wodnik

Drogie naszemu sercu Wodniki to osoby urodzone między 21 stycznia a 19 lutego. W rzeczywistości, ci faceci są końcem zimy. Zaraz za nimi są Ryby, które w pewnym sensie są znakiem wiosny. Aby zrozumieć, co dostać Aquariusi zrozumieć jak najwięcej, aby zrozumieć to pytanie, konieczne jest, aby dokładnie zbadać zodiakalne cechy tego znaku. To właśnie w nim można znaleźć wiele wskazówek. Na przykład dowiedz się, że Wodnik to ludzie, którzy ciągle się upominają. Potrzebują go jak powietrza. Bez wiary w siebie nie są w stanie przeżyć ani jednego dnia. A jeśli tak się stanie, Wodniki uznają ten dzień za stracony.

Nie ma nic złego w zadufaniu w sobie. To jest normalne, a nawet słuszne. Ale nie wtedy, gdy Wodnik zaczyna się upominać o swoje kosztem innych. Nie mówmy jednak o skrajnościach. Innym ważnym zdolność tego znaku zodiaku - zdolność do myślenia poza pole, w sposób szczególny, nie jako ogólnej masy. Wodniki mają rzadką zdolność do kreatywnego myślenia. Dlatego wszelkie proponowane przez nich rozwiązania dla standardowych problemów są zawsze niespodziewane i efektywne. I nadspodziewanie skuteczny. Ze względu na twórcze myślenie inni często postrzegają Wodnika jako człowieka z korbką. Ale to wszystko wynika tylko z nieporozumienia: Kreatywna pomysły Przedstawiciele tego znaku zodiaku nie jest dla wszystkich do zrozumienia, niestety.

Top 5 cech Wodnika

Gdybyśmy zostali poproszeni o przeanalizowanie opinii astrologów i opublikowanie top 5 najwybitniejszych cech Wodnika bez ocen wartości, to otrzymalibyśmy tę listę:

 1. Nadmierne zastanawianie się. Wodniki mają tendencję do starannego ważenia plusów i minusów, przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Ponadto, nie ma znaczenia, co decyzja: do istotnych wydarzeń lub absolutny nonsens, który w żaden sposób nie wpływa na życie. Wodnik potrzebuje dużo czasu, czasami bolesnego, aby podjąć jakąkolwiek decyzję. Dlatego w życiu są bardziej teoretykami niż praktykami. Czasem nadmiar troski jest darem, a czasem - wiadomo.
 2. Nabożeństwo. Wodniki są jednymi z najbardziej lojalnych przedstawicieli konstelacji zodiakalnych. Może nie zawsze są chętni do udzielenia bliskiej osobie praktycznej pomocy (ale to nie wynika z niechęci, tylko z braku sił psychicznych), ale wysłuchać, porozmawiać i wesprzeć - to zdecydowanie do nich należy.
 3. Gniew. Tak, tak, jesteśmy świadomi, że ta powieść Steinbecka nie jest o Wodnikach, ale o czasach Wielkiego Kryzysu. Ale właśnie tak można by scharakteryzować przedstawicieli tego zwiewnego znaku w momencie, gdy ktoś celowo ich wkurza. Zazwyczaj Wodniki zachowują się spokojnie, są raczej flegmatyczne i zrównoważone. Ale jeśli długo dłubać w nich kijem, mogą się zatrzasnąć - a wtedy nikt, kto dostanie się pod gorącą rękę.
 4. Nadmierna swoboda. W związku z Wodnikiem nie jest łatwo. Nie, nie dlatego, że nie wiedzą, jak kochać. Wręcz przeciwnie. Raczej dlatego, że są bardzo wrażliwi na wszelkie ograniczenia własnych swobód. Partner może nawet nie postrzegają swoje działania jako naruszenie wolności Aquarius, a on już ukrywa urazę: jego filiżanka cierpliwości zacznie się gromadzić - i w pewnym momencie w nim kończy się wolna przestrzeń.
 5. Bezkompromisowość. Tak, żadne kompromisy z Wodnikiem nie wchodzą w rachubę. Dokładniej, więc: ty - możesz, on - nie. Przedstawiciele tego znaku żyją zgodnie z zasadą "wszystko albo nic". Są gotowi ryzykować każdego dnia i stawiać na szali wszystko, co mają. Czyniąc to, nie boją się, nie ranią, nie obrażają. To jest ich sposób na życie i wydaje się on Wodnikom organiczny i jedyny słuszny.

No, i jeszcze trochę o tych facetach dla uzupełnienia obrazu. Wodniki cenią sobie prestiż. Dlatego wszelkie prestiżowe prezenty dla nich - jak balsam dla duszy. Prezent, który sprawi, że Aquarius specjalne lub podkreślić tę cechę, jak sprawca uroczystości w każdych okolicznościach.

Przedstawiciele tego znaku powietrza, po pierwsze, eksperymentatorzy, a po drugie, ekstremiści. Innymi słowy, nigdy nie odmawiają spróbowania czegoś nowego, zwłaszcza jeśli wiąże się to z dużym i gwałtownym uwolnieniem adrenaliny we krwi. A więc lot balonem na ogrzane powietrze, nieplanowana wycieczka zagraniczna, kolacja na dachu najwyższego wieżowca w mieście, czy nocna jazda po mieście z butelką szampana lub dwiema (pod warunkiem, że kierowca jest całkowicie trzeźwy, a kierowca nie jest Wodnikiem) - świetne opcje.

Wodniki mają rzadki talent estetyczny. Patrząc na daną rzecz od razu wiedzą, czy jest piękna, czy niesmaczna, więc nie dadzą się oszukać. Czują trendy w sztuce i uwielbiają piękne historie. Dlatego nawet jeśli prezent, który przygotowałeś dla Wodnika nie może pochwalić się poetyckim wstępem, bądź kreatywny. Wymyśl fascynującą legendę, która sprawi, że prezent będzie jeszcze cenniejszy i piękniejszy w oczach Wodnika.

Wodniki uwielbiają kreatywność. Dlatego w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, Co kupić Aquariusowi na urodzinyNależy ulec poprawie coś oryginał i nieoczekiwane. Zaskoczenie, efekt "wow", jest ważny dla odbiorcy prezentu. Istota prezentu ma znaczenie drugorzędne. Dlatego wybierając prezent, zawsze zadawaj sobie pytanie: "Czy mój Wodnik będzie zaskoczony? Pozytywna odpowiedź na to pytanie oznacza dosłownie to, co następuje: "Tak dobre buty, że powinniśmy je wziąć".

Wybór prezentu dla Wodnika: 4 astrologiczne wskazówki

Ogólnie rzecz biorąc, ogólne pojęcie o Wodniku prawdopodobnie już masz. Mamy jednak jeszcze kilka bezcennych praktycznych wskazówek na ten temat. Oto cztery podstawowe zasady, którymi należy się kierować przy wyborze Aquarius mężczyzna prezenty urodzinowe I kobieta Wodnik.

 1. Ten znak zodiaku jest obojętny na dobra materialne. To nie jest za nic, że Aquarius mężczyźni są często nazywane bezinteresowne. Nigdy nie docenią materialnego ciężaru prezentu. I nigdy nie będą kochać bardziej, jeśli dać im coś bajecznie drogie, lub mniej - jeśli dać czysty drobiazg. Jedyną rzeczą, która naprawdę ma dla nich znaczenie, jest symbolika prezentu. Jeśli mówi coś do odbiorcy, jeśli podkreśla Waszą przyjaźń lub podkreśla miłość, to solenizant na pewno będzie z niego zadowolony.
 2. Opakowanie nie ma znaczenia. Wodnika nie obchodzi, jak zapakujesz jego prezent: w papier Kraft, w elegancką torbę, w tani polietylen. Nie obchodzi go, czy zawiążesz kokardę wokół pudełka. W rzeczywistości nie można wydawać pieniędzy na pakowanie prezentów, ponieważ Wodnik nie zauważy tego w ogóle. Przedstawiciele tego znaku zawsze patrzą na korzeń, nie zwracając uwagi na powłokę.
 3. Wodniki cenią sobie błyskotliwość. Po raz kolejny, nie drogie, ale jasne. Tak więc wybierając, na przykład, biżuterię, możesz bezpiecznie kupić dla Wodnika przyciągającą wzrok biżuterię. Ale pamiętaj, aby było to "gustowne". W przeciwnym razie, nosić go odbiorca nie będzie.
 4. Uwielbiają marzyć. Dlatego dar nie powinien powrócić ich z nieba na ziemię. Lepiej niech to będzie jak najbardziej kosmiczne, niż przyziemne.

I bądź przygotowany na to, że Wodnik szczerze i otwarcie opowie Ci o wrażeniach i emocjach wywołanych przez Twój dar. Nie będzie oszukiwał i ukrywał, jeśli prezent nie przypadnie mu do gustu. Przedstawiciele tego znaku - ludzie otwarci i szczerzy. Można by pomyśleć, że tak żywa ilustracja przysłowia: "Prostota jest gorsza od kradzieży". Ale dla nas to nie wygląda w ten sposób. Szczerość to szczerość - również w Afryce: jest ona zawsze odpowiednia w każdych okolicznościach.

O tabu: prezenty, które kategorycznie nie są odpowiednie dla Wodników

Aby odpowiedzieć na pytanie, Jakie prezenty lubią kobiety TeodoraOdpowiedź na pytanie jakie prezenty im się nie podobają jest znacznie trudniejsza niż odpowiedź na pytanie jakie prezenty im się NIE podobają. Banalność i praktyczność - te dwie cechy nie są kompatybilne z charakterem Wodnika. Ktoś, przeciwnie, bardzo docenia przydatne prezenty, które można natychmiast zastosować w codziennym życiu. Ktoś, ale na pewno nie Wodnik. Dlatego takie kryterium jak praktyczność może być Twoim znakiem przewodnim. Oceniając każdy przedmiot według tego kryterium, będziesz dokładnie wiedział, czy taki zakup jest odpowiedni dla Wodnika, czy też nie.

Zdecydowanie nie:

 • Pieniądze: Nigdy i w żadnych okolicznościach, w przeciwnym razie Wodnik będzie po prostu obrażony. Nie będziesz nawet zdawał sobie sprawy, jak to się stało, że zepsułeś mu imieniny. Pieniądze to najbardziej praktyczna rzecz, jaką można sobie wyobrazić. I to one są głównym tabu.
 • Przybory kuchenne: Nawet jeśli solenizant uwielbia gotować, nie kupuj mu prymitywnych urządzeń kuchennych, a tym bardziej przyborów. I na pewno nie jest to zestaw! Jedyną rzeczą gorszą od zestawu są pieniądze.
 • Antyki: są zazwyczaj przekazywane w celu podkreślenia wypłacalności finansowej darczyńcy i zwiększenia bogactwa materialnego odbiorcy prezentu. I Wodniki rozumieją to bardzo dobrze. Powyżej wielokrotnie pisaliśmy o tym, że przedstawiciele tego znaku zodiaku są bezinteresowni, co oznacza, że są całkowicie obojętni na wszelkie demonstracje "pieniędzy": zarówno cudze, jak i osobiste. Antyczny prezent nie zostanie doceniony, nawet jeśli jego wartość jest obiektywna. Jedynym sposobem na "sprzedanie" fajnego antykwariatu jest opatrzenie go piękną legendą i symboliką.

Nieodpowiednie dla Wodnika jest banalne a la humor prezent. Cóż, na przykład koszulka z napisem, który wydaje Ci się zabawny. Wodniki mają subtelne poczucie humoru. Banalny humor może być odebrany jako obelga. Mistyczne dary również nie są dla nich. Nie ma więc bransoletek Shambhala, amuletów, totemów, talizmanów i amuletów. Takie prezenty mają znaczenie tylko wtedy, gdy są naprawdę piękne i estetyczne. Ale ich amulety Aquarius zdecydowanie nie będzie używać.

Niespodzianki dla kobiet Wodnika

Jeśli zastanawiasz się nad pytaniem dnia, Co zdobyć dziewczynę WodnikaWiedz o tym: na pewno nie tego oczekuje od ciebie. Nawet drogi pierścionek z brylantem dla niej, a brzmi i wygląda banalnie. Takie panie są estetkami do szpiku kości. I dlatego prezent, mający zrobić na nich wrażenie "wow", musi być podobny.

 • Chusteczka do nosa, malowana ręcznie. Po pierwsze, jest piękna i kobieca. Po drugie, bardzo modne. I po trzecie, niezwykły i nie taki jak wszyscy.
 • Etno-dekoracja. Wodniki mile widzą etniczność nie tylko w biżuterii, ale także w ubraniach i dodatkach. Ogólnie rzecz biorąc, tematyka etniczna jest im bardzo bliska. Oddzielają pogańską łupinę, a resztę wykorzystują i cieszą się nią z wielką przyjemnością.
 • Ekskluzywna para butów. Nie dlatego, że są drogie, ale dlatego, że są jedyne w swoim rodzaju. Pamiętasz, że Wodniki kochają wszystko, co twórcze, prawda? Idealnym prezentem jest więc para butów znanej marki, przekazana rzemieślnikowi do wykonania ekskluzywnego haftu.

Alternatywnie, podaruj swojej dziewczynie Wodnika perfumy. Ale uwaga: wybieraj zapachy z nutami ylang-ylang, cynamonu i drzewa sandałowego w sercu, aby bohaterka dnia perfum na pewno się spodoba.

Niespodzianki dla mężczyzn Wodnika

Człowiek urodzony pod gwiazdozbiorem Wodnika jest przede wszystkim pełzającym intelektualistą. (Przerażające w najlepszym znaczeniu tego słowa, oczywiście. W stopniu najwyższym.) Więc pytanie brzmi, co dostać Aquarius facetma przede wszystkim kilka intelektualnych odpowiedzi.

 • Prezentowe folio. Książka na temat, który interesuje Wodnika, lub jakaś publikacja tematyczna. Solenizant z pewnością doceni Twoją próbę przesunięcia granic jego erudycji.
 • Winyl. Chyba że, oczywiście, facet kocha muzykę i ma odtwarzacz płyt, który pozwala mu słuchać płyt. Pchle targi mają w tym temacie wiele do zaoferowania.
 • Nowość techniczna. Oczywiście tylko wtedy, gdy stać Cię na taki prezent i gdy Wodnik jest dla Ciebie kimś bliskim. (W przeciwnym razie prezent będzie wiążący, a to nie może być dozwolone). Łatwo zaskoczyć Wodnika, dając mu pudełko z najnowszym modelem telefonu ulubionej marki lub paczkę, która kryje w sobie elektroniczny widelec do jedzenia fettuccini. Pomimo faktu, że z funkcjonalnego punktu widzenia, te przedmioty są tak daleko od siebie jak niebo i ziemia, każdy z nich będzie wyjątkowy dla Wodnika na swój sposób.

I, oczywiście, nie powinniśmy zapominać o awanturniczej żyłce facetów Wodnika. Im więcej wrażeń z prezentu dostanie solenizant, tym lepiej. Oznacza to, że prezenty "adrenalinowe" są zawsze na wagę złota.

Biżuteria prezent dla Wodnika

Pamiętasz jedną z podstawowych zasad wyboru prezentu dla Wodnika? To prawda, odnosi się do wszystkiego, co materialne. Przedstawiciele tej konstelacji zodiakalnej nie uważają materialnych prezentów za granicę marzeń i nie szaleją za nimi jak inni. Nie oznacza to jednak, że Wodniki wypierają się biżuterii! Najlepsza prezenty dla kobiety Wodnik (jak również dla każdej innej przedstawicielki płci pięknej) są konwencjonalne "diamenty": pierścionki, kolczyki, wisiorki, wisiorki i inne akcesoria jubilerskie. Ale w naszym przypadku ważne jest, aby kawałki były estetyczne i wyraźnie odpowiednie dla osoby, która będzie je nosić.

Wybór metalu

Trzeba powiedzieć, że wybór metalu, który zostanie użyty do biżuterii Aquarius nie jest fundamentalny czy najważniejszy. Ale nie będziemy zaprzeczać: są materiały, które są bardziej odpowiednie dla przedstawicieli znaku, a jeśli są te, które są mniej odpowiednie. Pierwsza kategoria obejmuje tradycyjne złoto słoneczne i różowe, srebro rodowane i platynę. Wodniki naprawdę nie tolerują patosu, ale wewnętrznie są uzależnione od pełnych zachwytu spojrzeń i głupich komplementów. Dlatego chętnie przyjmiemy prezenty niezwykłe akcesoria jubilerskie, które mogą im to wszystko zapewnić.

Podjęcie decyzji o wyborze kamienia

Proponujemy zdecydować się na kamienie szlachetne. kamienie i kategorycznie odrzucają klasyczne kształty i tradycyjne formy biżuterii. Ideał biżuteria Prezent dla Wodnika jest to, że, które mogą być długie do twirl w rękach, patrząc na fasety kamienia i mistrzowskie wykonanie biżuterii myśli.

 1. Ametyst. Jeśli wierzyć astrologom i litoterapeutom, kamień ten gwarantuje Wodnikowi astralną ochronę. Cóż, przedstawiciele tego znaku zodiaku nie wierzą w żadne amulety i talizmany. Nie zmuszają. Wodnik jednak nie zaprzeczy, że ametyst zamknięty w kolczykach lub wisiorku, zdobiący dekolt, czyni jego codzienne życie bardziej estetycznym i jasnym. Ten klejnot doskonale pasuje do Wodników i zapewnia im ochronę nawet wbrew ich przekonaniom. Tak więc wybór, naszym zdaniem, jest oczywisty.
 2. Diament. Ale koniecznie o oryginalnym kształcie. Fantazyjny diament (wielokolorowy) dla Wodnika jest lepiej nie wybierać. Te odmiany diamentów nie są bardzo kompatybilne z przedstawicielami tego znaku. Z drugiej strony, przezroczysty, czysty diament to zupełnie inna sprawa. Według litoterapeutów i astrologów, ten klejnot obdarza Wodniki determinacją - cechą, która jest niezbędna dla wiecznie wahających się ludzi.
 3. Agat. Nie byle jaki klejnot, ale czarny. Ten klejnot jest uważany za klucz do silnych związków. On jakoś niezrozumiały sposób Aquarius pomaga znaleźć swoją bratnią duszę i budować własne szczęście w przytulnym kącie, z dala od wścibskich oczu.
 4. Topaz. Ten niebieski klejnot jest symbolem kreatywności Wodnika. Eksperci uważają, że ten klejnot pozytywnie wpływa na te części mózgu, które są odpowiedzialne za oryginalne myślenie. Innym znakom zodiaku zaleca się noszenie topazu w celu rozwijania kreatywnego myślenia. Wodniki mogą go używać, aby wzmocnić tę cechę lub po prostu jako piękny atrybut.
 5. Rose Quartz. Ten klejnot jest uważany za idealny dla Wodnika, który jest przedstawicielem młodego pokolenia. Dziewczynce urodzonej pod tą konstelacją zodiaku można śmiało podarować malutki pierścionek lub zgrabne kolczyki inkrustowane delikatnym kwarcem. Kamień ten stymuluje rozwój zdolności intelektualnych i zaszczepia w Wodnikach poczucie piękna od najmłodszych lat.
 6. Sapphire. Jest to główny kamień amuletowy kobiet lutego. Symbolizuje on piękno dziewczyn z Wodnika i zapewnia im silną ochronę przed trudami życia. Mówi się, że szafir aktywnie pomaga tym, którzy nie stoją w miejscu i ciągle się rozwijają. Dlatego też wisiorek z tym cenny minerał stanie się symbolicznym prezentem i dla uczennicy, i dla studentki, i dla wytrwałej pani, która potrafi i pewnie pnie się po szczeblach kariery.
 7. Turkusowy. Absolutnie kobiecy kamień, który ma wpływ na układ rozrodczy kobiet Wodnika. Niezwykły klejnot nie tylko odświeża wizerunek, ale także przybliża macierzyństwo tym, którzy tak długo i mocno o nim marzyli. Mówi się, że jeśli Wodnikowi brakuje równowagi psychicznej, warto wybrać dla niego kamień przypominający morskie fale o zielonym zabarwieniu. Odbudowuje zasoby psychiczne i harmonizuje wewnętrzny świat Wodnika.

Wybór strony biżuteria dla mężczyzn Wodnika jest nieco bardziej skromny. Po tym wszystkim, nie wszyscy przedstawiciele silniejszej płci zaryzykuje nosić pierścień z klejnotem, nie wszystko to pasuje do obrazu i statusu społecznego. Ale człowiek zawsze może zadowolić się zegarkiem Aquarius z bogatą funkcjonalnością (zwłaszcza jeśli zawiera rzadką opcję) lub spinkami do mankietów o oryginalnym kształcie. Nawet nie patrz na klasykę. Nie zaskoczysz Wodnika tradycyjną geometrią. Ale symbole i dodatkowe znaczenia - łatwo.

Będzie fajnie, jeśli kształt i tematy spinek do mankietów będą w jakiś sposób rezonować z odbiorcą prezentu, odzwierciedlać jego pozycję w życiu, ilustrować jego hobby, symbolizować jego osobę. A jeśli przeglądasz nasz ogromny katalog Gold.ua, na widok spinek do mankietów w postaci samolotów, czaszek lub Mickey-Mauss nawet raz zastanawiał się, jaki rodzaj odważnej osoby nosi to wszystko, wiesz: charyzmatyczna biżuteria - przeznaczenie Wodnika. Uwielbiają rzeczy ekskluzywne, bo są pewni: indywidualność powinna być wyrażona w każdym szczególe, jeśli ten szczegół jest częścią Twojego wizerunku.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz