Lato 2024 jest tuż za rogiem! Gdy będziesz wyciągać z szafy sukienki, szorty i koszulki, zadaj sobie jedno pytanie: Czy chcesz porzucić swoją zwykłą biżuterię na rzecz czegoś odważniejszego? Najgorętsze trendy biżuteryjne tego lata to przede wszystkim bunt.

Jakie były niektóre z najważniejszych wydarzeń Tygodnia Mody Wiosna/Lato 2024?

Bransoletki o rzeźbiarskich formach — zygzaki

W  tych projektach przyciągają uwagę nie kamienie szlachetne, ale unikalna, rzeźbiarska forma biżuterii. Możesz zauważyć różne kształty biżuterii srebrnej, które przykuwa uwagę. Tutaj nie ma miejsce na nudę. 

Nuty natury

Owoce, zwierzęta i akcenty kwiatowe pojawią się tego lata na wielu nadgarstkach, szyjach i uszach. Kolczyki z marchewką, bananem i winogronem były ozdobą modelek niektórych z największych projektantów mody na świecie!

Lata 90

Wszystkie te elementy lat 90 znajdują swoje odzwierciedlenie w kolczykach koła. Hitem będą duże, srebrne kolczyki.

Perłowe ozdoby

Z biegiem czasu perły zyskały reputację skromności i romantyzmu. Często zarezerwowane na specjalne okazje, perły powoli przechodzą do odzieży codziennej. Tego lata modne będą perłowe zdobienia na kolczykach w kształcie kropli i obręczy. Zanim się obejrzymy, perły staną się popularnym, unowocześnionym dodatkiem do naszych bardziej swobodnych strojów!

Oryginalne chokery

Ten sezon będzie zachęcać do eksperymentowania z bardziej śmiałymi wyborami w zakresie biżuterii, co znajduje odzwierciedlenie w unikalnych projektach chokerów.


Jubiler Kraków Siudek i Roren to Twoje lokalne miejsce, w którym znajdziesz najlepszą biżuterię. Przejrzyj duży wybór biżuterii ślubnej, kolczyków i nie tylko. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz