Lato 2018 jest tuż za rogiem! Gdy będziesz wyciągać z szafy sukienki, szorty i koszulki, zadaj sobie jedno pytanie: Czy chcesz porzucić swoją zwykłą biżuterię na rzecz czegoś odważniejszego? Najgorętsze trendy biżuteryjne tego lata to przede wszystkim bunt.

Jakie były niektóre z najważniejszych wydarzeń Tygodnia Mody Wiosna/Lato 2018?

Przezroczystość

Popularnym trendem widocznym na wybiegach były wisiorki z przezroczystego kryształu i dmuchanego szkła uformowane w wyjątkowe elementy biżuterii. Od wisiorków po kolczyki, przezroczystość na pewno się spodoba - pasuje do wszystkiego, a jednocześnie wyróżnia się jako wyjątkowy dodatek.

Nuty natury

Owoce, zwierzęta i akcenty kwiatowe pojawią się tego lata na wielu nadgarstkach, szyjach i uszach. Kolczyki z marchewką, bananem i winogronem były ozdobą modelek niektórych z największych projektantów mody na świecie!

Celowe warstwowanie

W poprzednich sezonach naszyjniki o różnych długościach i bransoletki w różnych stylach były układane warstwowo, natomiast tego lata króluje jednolite układanie warstw. Fashionistki będą nosiły naszyjniki z cienkich łańcuszków, bransolety i pierścionki, które mają być warstwowe.

Perłowe ozdoby

Z biegiem czasu perły zyskały reputację skromności i romantyzmu. Często zarezerwowane na specjalne okazje, perły powoli przechodzą do odzieży codziennej. Tego lata modne będą perłowe zdobienia na kolczykach w kształcie kropli i obręczy. Zanim się obejrzymy, perły staną się popularnym, unowocześnionym dodatkiem do naszych bardziej swobodnych strojów!

Kolczyki na imprezę

Od kolczyków z frędzlami, przez szerokie obręcze, aż po kolczyki do ramion - to lato jest pełne eksperymentów stylistycznych. Bez względu na to, jaki wzór wybierzesz, musi on być odważny. Niedopasowane kolczyki nadal są popularnym trendem w modzie, a w tym sezonie obowiązuje zasada, że im bardziej zróżnicowany styl, tym lepiej.

Hannoush Jewelers of Connecticut to Twoje lokalne miejsce, w którym znajdziesz najnowsze style biżuterii. Aby przejrzeć nasz duży wybór biżuterii ślubnej, codziennych bransoletek, kolczyków i nie tylko, odwiedź jedną z naszych dogodnych lokalizacji w CT już dziś!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz